Startpagina    |

Leden   |    Vereniging    |    Accommodatie    |    Spel    |    Agenda    |   Uitslagen    |   Archief


het 10e Zeevat Grand Masters Petanque
op 6 mei 2012

           
is gewonnen door Kees Koogje, Mark Norder en Theo van de Meer                Interview met Patrick
                             (foto Louis Verhoeven)                                                             van der Schief
 


Ranglijst

Uitslagen Zeevat-GMP

Uitslagen troosttoernooi

Uitslagen overige poultjes

Deelnemers

De Grandmasters

Foto's  van Louis Verhoeven

Foto's van Jeffrey de Deugd


Sponsors 2012







Zeevat-GMP
Vrienden 2012


NoŽl Kempeneers
Bert Jan Rietveld
Hans Tijssen
Paul Wagenaar
Franz Wiese

Nationaliteiten
GMP 2012


Nederland


Frankrijjk


Duitsland


BelgiŽ


Marokko


ItaliŽ


Suriname


Curacao

   
In blauw de acht geplaatste teams
Nr Spelers Vereniging, Plaats Bijzonderheden
1 Mark Wildeboer
Edward Vinke
Reinhart Schwertfeger (D)
Les Cailloux, Zeist
PUK, Haarlem
Duitsland
8 NK titels, Grand Master 2011
9 NK titels, Grand Master 2011
Grand Master 2011
2 Mourad el Ansari (M)
Frank Schepers
Martin Bakker
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
Le Biberon, Leeuwarden
4 NK titels
18 NK titels, Grand Master 2005, 2010
7 NK titels, Grand Master 2010
3 NoŽl Kempeneers (B)
Essa Agzoul (M)
Erik Telkamp
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
20 NK titels, Grand Master 2005
13 NK titels
13 NK titels
4 Ad Wagenaars
Joey van Doorn
Patrick Tuaux
't Dupke, Sint Michielsgestel
Nationale Mannen Selectie
't Dupke, Sint Michielsgestel
3 NK titels, NJBB-Master 2012
3 NK titels
17 NK titels, NJBB-Master 2012
5 Cedric Brancoourt (F)
Patrick Houdiarne (F)
Ferdinand Wiese
't Zwijntje, Apeldoorn
't Lover, Asten
't Zwijntje, Apeldoorn
1 NK titel, Grand Master 2009
Grand Master 2009
13 NK titels, Grand Master 2009
6 Christian Saurel (F)
Henry Calvetti (F)
Bernard Bredow (F)
't Zwijntje, Apeldoorn
PUK, Haarlem
't Lover, Asten
1 NK titel
4 NK titels, Grand Master 2003
 
7 Arjen Limonard
Jelle Venema
Marco van Saane
PUK, Haarlem
PUK, Haarlem
PUK, Haarlem
 
4 NK titels
6 NK titels, Grand Master 2008
8 Maarten Jaegers
Patrick Bosch
Ferry Kamps
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
 
12 NK titels
1 NK titel
9 Denise van Arnhem
Elke van der Linden
Irma Smits
Nationale Beloften Selectie 1 NK titel
2 NK titels
2 NK titels
10 Katja van der Wouw
Katy Bosch
Diana de Wolf
Nationale Vrouwen Selectie  
5 NK titels
 
11 Rick van Lier
Milan Saunier
Etienne Baks
Nationale Jeugd Selectie  
12 Kees Koogje
Mark Norder
Theo vd Meer
MIDI, Delft
Le Biberon, Leeuwarden
Boule Animo, Dieren
1 NK titel
 
1 NK titel
13 Kees Besseling
Rajen Koebeer
Leo Bos
«a Roule, Heerhugowaard
?
PUK, Haarlem
Grand Master 2008
12 NK titels, Grand Master 2003, 2005
 
14 Judith van den Eijnden
Barbara Kirpensteijn
Sonia Zwaal
't Dupke, Sint Michielsgestel
MIDI, Delft
Les Cailloux, Zeist
4 NK titels, Grand Master 2010
4 NK titels
2 NK titels
15 Boy Augustinus
Marco Zeitsen
Lars Dolman
Va-Tout, Breda
Jagershoef, Eindhoven
Va-Tout, Breda
4 NK titels
2 NK titels
 
16 Brigit Schouten
Joke van Nunen
Gerrie van der Plas
De Walnoot, Boxtel
De Walnoot, Boxtel
De Walnoot, Boxtel
7 NK titels
8 NK titels
 
17 Khalid el Yazidi (M)
Ahmed el Abassi (M)
Rick Melssen
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux. Zeist
 
3 NK titels
2 NK titels
18 Tom van der Voort
Ricardo Saarloos
Eddie Hollestelle
Petangeske, Bergen op Zoom
Petangeske, Bergen op Zoom
Petangeske, Bergen op Zoom
4 NK titels
Ereklasse
Ereklasse
19 Willem Flecken
Leo van den Eijnde
Johan Mol
Maasstad, Rotterdam
Maasstad, Rotterdam
Maasstad, Rotterdam
 
ereklasse
ereklasse
20 Hans Tijssen
Alirio Gumbs (C)
Jan Nikerk
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
Hoofdklasse
Hoofdklasse
Hoofdklasse
21 Richard Zuidland
Wiel Gerrist
Sjaak Spruijt
C d P Heerlen, Heerlen
C d P Heerlen, Heerlen
L 'Esprit, Schiedam
Hoofdklass
Hoofdklasse
Ereklasse
22 Cristel van Maarsseveen
Bas Velthuijsen
Cas Schellekens
De Gooiers, Hilversum
De Gooiers, Hilversum
PV Tilburg, Tilburg
 
 
1 NK titel
23 Moustapha Mazzouz (M)
Najib el Arkoubi (M)
Martin Pialorsi (I)
MIDI, Delft
De Goede Worp, Den Haag
De Goede Worp, Den Haag
 
 
 
24 Martijn de Jong
Denny Raspe
Alexander van de Poll
De Toss, Almelo
De Toss, Almelo
't Zwijntje, Apeldoorn
 
 
Hoofdklasse
25 Dick de Deugd
Patrick van der Schief
Teake van Bilzem
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
Hoofdklasse
Hoofdklasse
Hoofdklasse
26 Hans Wortel
Christian Bos
Conrad Bel
Bouledozers, Hoorn
Bouledozers, Hoorn
Bouledozers, Hoorn
1 NK titel
 
 
27 Krijn Kok
Frances van Donge
Marcel van Nieuwenhuizen
L 'Esprit, Schiedam
L 'Esprit, Schiedam
L 'Esprit, Schiedam
Ereklasse
 
Ereklasse
28 Dirk Jan van Mourik
Bob van der Stappen
Romulo van Stockum
CdP Heerlen, Heerlen
CdP Heerlen, Heerlen
Nationale jeugd selectie
1 NK titel
3 NK titels
 
29 Pascal Wijnstekers
Marcel Dam
Marwin van Diermen
Amicale de Pťtanque, Leusden
Amicale de Pťtanque, Leusden
Amicale de Pťtanque, Leusden
1 NK titel
Hoofdklasse
Hoofdklasse
30 Renť Vreeswijk
Dennis Nootenboom
Peter Hietbrink
Boule Animo, Dieren
Boule Animo, Dieren
Boule Animo, Dieren
3 NK titels
Hoofdklasse
Hoofdklasse
31 Geoffrey van Koppenhagen (S)
Sander Beukers
Bart Scholten
MIDI, Delft
MIDI, Delft
MIDI, Delft
Ereklasse
 
 
32 Jerrill Bang Afoe (S)
Dennis Pol
Henk van Boeschoten
Boules de Boeuf, Oss
Boules de Boeuf, Oss
Les Cailloux, Zeist
 
 
1 NK titel
 
De Grand Masters
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Bert van Dijk
Rajen Koebeer
Henry Calvetti
John de Jong
Patrick Lautenslager
Viet le Ai
Bert van Dijk
NoŽl Kempeneers
Frank Schepers
Rajen Koebeer
Viet le Ai
Milan Heiligers
Patrick Lautenslager
Jan Danen
Mark Helffer
Remco de Jong
Kees Besseling
Marco v Saane
Joop Pols
Patrick Houdiarne
Cedric Brancourt
Ferdinand Wiese
Martin Bakker
Judith vd Eijnden
Frank Schepers
Edward Vinke
Reinhart Schwertfeger
Mark Wildeboer
Kees Koogje
Mark Norder
Theo vd Meer
                   
Foto's van Louis Verhoeven

Aktiefoto's bewerkt (origineel formaat, dus duurt wat langer om te downloaden)
   
         

Loting
 

Allerlei
                   

Vrijwilligers
     

Publiek
     

Finale
       
       

Prijsuitreiking